فواید و مقایسه NanoEx
نسبت به محصولات مشابه

  • کاهش زمان بهبودی زخم، کارآمد و به صرفه از نظر اقتصادی؛
  • احساس راحتی بیمار هنگام استفاده؛
  • عدم محدودیت حرکتی بیمار و قابل استفاده در مفاصل درگیر
  • تشکیل لایه حفاظتی در مقابل میکروارگانیسم ها؛
  • چند لایه و مدیریت رهاسازی تدریجی مواد مورد نیاز بهبودی زخم

NanoEx محصول انقلابی در راستای بهبود سریع

نمایانگر فناوری نوآورانه ایی در تولید پانسمان‌های زخم

همواره بشر در اندیشه دستیابی به روشی کارآمد برای بهبود زخم بوده است؛ به همین سبب مراقبت از زخم در طول تاریخ دستخوش تغییرات بسزایی شده است. از زمان غارنشینی، انسان همواره به مراقبت از زخم های خود میپرداخته است؛ از اعمال جادوگری از قبیل ساخت انواع ضماد و معجون ها برای بهبودی زخم، تا زمان بقراط و سلسیوس که درمان زخم را با روشی مکتوب، دگرگون کردند. همچنین آثاری از پاپیروس مربوط به 1400 سال قبل از میلاد مسیح در مصر باستان که مربوط به درمان زخم ها میباشد یافت شده است.

این مردمان از پاتوفیزیولوژی زخم، مکانیسم عمل این درمان ها و نحوه مدیریت زخم درک مناسبی نداشتند؛ تا زمانی که در طی قرون گذشته بعد از جنگ های جهانی و نیاز مبرم انسان به کشف راهی برای کاهش مرگ و میر و معلولیت های جسمی، بشر را ملزم به انجام تحقیقات گسترده ایی جهت رفع این مشکل عظیم بشری کرد.

درراستای کاهش آلام و ناملایمات ناشی از انواع زخم ها بر بیماران، خانواده آنها و اثرات مستقیم و غیرمستقیم اقتصادی و اجتماعی بر جامعه، شرکت نانو نارین فارمد از محصولNanoEx رونمایی می کند، که نمایانگر فناوری نوآورانه ایی در تولید پانسمان های زخم میباشد.

NanoEx به عنوان یک پانسمان بیولوژیک و با ویژگی متمایزکننده بازسازی کننده لایه های عمقی تر پوست (درم) در مقایسه با محصولات موجود در عرصه پانسمان های زخم؛ دارای گواهینامه های ISO13485،CE است که در مدیریت درمان طیف گسترده ایی از انواع زخم ها مورد استفاده قرار میگیرد.

تمامي پليمرهای استفاده شده در NanoEx به علت تکنولوژی منحصر به فرد در تولید آن ، با حفظ ويژگيهاي ساختاري و بیوپلیمری و بدون به کارگيري از حلالهاي سمي و روش های تهاجمي ، داربستي با ساختار فيبري متخلخل، 3 بعدی، بسيار شفاف، انعطاف پذیر و مشابه ساختار پوست تهيه ميشود. اين محصول زيستي، داربست هايي شبيه ساختار ماترکيس خارج سلولي طبيعي دارد که شرايط مناسب براي چسبندگي و تکثير سلولها و مهاجرت سلول ها را فراهم ميکنند.

NanoEx به صورت يک لایه شفاف، محافظت کنندگی، سهولت استفاده از آن و از همه مهم تر مقبولیت بالینی، جهت ترميم زخم ها بدون استفاده از دارو يا آنزيم براي زخمهاي حاد و مزمن مانند زخم ديابت، زخم بستر و ... کاربرد دارد.

بازگشت به بالا