گذشته ما، روشنگر آینده ماست

داستان ما از دهه گذشته در مراکز آکادمیک مطرح بین المللی آغاز شد؛ زمانی که ایده ساخت یک پانسمان زخم مزمن با ویژگی های خاص به وجود آمد و سپس یک تیم تحقیقاتی پایه گذاری شد که بتوانند ضمن ایجاد پل ارتباطی با متخصصان زخم، بتوانند مشکلات موجود را تحلیل و به توسعه ایده خود بپردازند. پایه گذاران این ایده با تاکید بر صداقت؛ عقیده داشتند که بیماران بتوانند مجددا سلامتی خود را لمس کنند. آن ها تحقیقات خود را با استفاده از جدیدترین امکانات و همکاری های بین المللی تلفیق کردند تا بتوانند تکنولوژی منحصر به فردی را برای به ثمره نشاندن ایده خود بسازند. ویژگی های مطلوب ساختاری پوست باید در این پانسمان دیده میشد و تکنولوژی ایجاد شده باید حداکثر کارایی خود را به اثبات میرساند. این تکنولوژی از سال 2009 توسعه پیدا کرد و پس از گذراندن مراحل پری کلینیکال و کلینیکال طبق استانداردها و قوانین اروپا در مراکز بزرگ تحقیقاتی و درمانی جهان توانست ارزش رویکرد نوین خود را در بالین ثابت کند. هم اکنون این ایده به واقعیت تبدیل شد و نانواکس به وجود آمد و پس از تاییده های بین المللی ISO , CE در سال 2021 راه خود را برای ورود به کلینیک های درمانی سراسر دنیا آغاز کرده است.

طناز ملکی

نماینده علمی

المیرا ستاری

تیم لیدر مارکت

آنچه که مارا پیش میبرد...

به سبب هم راستایی هدف و عملکرد شرکت در راستای چشم اندازها، ما متعهد شده ایم که برای بهبود کیفیت زندگی بیماران پیش برویم. چشم اندازها، ما را پیش می برند.

نقاط قوت ما...

پایه گذاری بنیان شرکت بر اساس صداقت و تلاش برای ارائه محصولات پیشرو در علم پزشکی با کیفیت برتر، بکارگیری بالاترین استانداردهای روز اروپا، مقبولیت بالینی، اطمینان بخشی و همراهی با مشتریانمان موجب شده تا ما در کنار هم قوی باشیم. باهم قوی خواهیم بود.

ارزش های ما...

ما با صداقت عمل می کنیم، ما معتقد هستیم که کیفیت به تنهایی هدف نیست بلکه صداقت مسئولیت هر یک از کارکنان شرکت می باشد. ما به طور مداوم بر رضایت مشتری از طریق مشارکت گسترده و فعال کارکنان تمرکز می کنیم. ما مشتاق مشتریانمان هستیم و مشارکت خوب موفقیت را به ارمغان می آورد.

هدف NNT...

بتوانیم با بکارگیری بروزترین تکنولوژی های روز علم پزشکی و نیروهای متخصص؛ بهترین گزینه های درمانی را برای درمانگران ارائه دهیم و بیماران، بتوانند سلامتی خود را لمس کنند. ما معتقدیم هر بیمار برای ما مهم است و هر زخمی برای ما اهیمت دارد.

چگونه رشد خواهیم کرد...

اولویت شرکت توسعه و تکامل ایده های خود است که با همکاری درمانگران با بخش های تحقیقاتی شرکت محقق خواهد شد. با هم رشد خواهیم کرد.

همکاری با ما

با پر کردن فرم زیر با ما همکاری کنید

بازگشت به بالا